Spiridea Mast S Mandlovým Olejem 80g

Spiridea mast s mandlovým olejem 80g

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Kosmetika
Dodavatel:Spiridea
Cena:259 Kč
Spiridea mast s mandlovým olejem 80g 3,75 (75%) 20 hodnocení

Vodou nesmyvatelná Spiridea mast s mandlovým olejem je určena pro každodenní ošetření suché až velmi suché a obzvláště citlivé dětské kůže. Jejím základem je více než 100-letá originální receptura s bohatým obsahem mandlového oleje, který tvoří až 75% přípravku. Výhodou mandlového oleje je, že snadno proniká do rohové vrstvy kůže (stratum corneum). Obsahuje také vysoký podíl prospěšných nenasycených mastných kyselin (kyselina olejová, kyselina linolová), které se významně podílejí na jeho ošetřujícím účinku. Vhodná již pro novorozence, bez přidaného parfému. Balení obsahuje 80 g.


 • BONELLA CREAM krém proti striím 250ml
  BONELLA CREAM krém proti striím 250ml

  Bonella CREAM krém proti striím je účinnou prevencí vzniku tzv. pajizévek (strií). Ke vzniku strií dochází při velké změně objemu..

  205 Kč
 • BIONE Cannabis Kaštan Žíly a cévy bylin.bal.200ml
  BIONE Cannabis Kaštan Žíly a cévy bylin.bal.200ml

  BIONE Cannabis, Kaštan Žíly a cévy je bylinný balzám na unavené nohy - emulgel s ?koňskou silou? kaštanu koňského a extraktu ze semen..

  109 Kč
 • MAM Prsní kloboučky vel.2 23mm 2ks
  MAM Prsní kloboučky vel.2 23mm 2ks

  MAM prsní kloboučky, pomůcka pro kojící matky. Pomáhá chránit bolavé a podrážděné bradavky při kojení. Před prvním použitím se..

  199 Kč
 • AC-color light krémpasta 30g
  AC-color light krémpasta 30g

  Krycí barevně tónovaná AC-Color light krémpasta je určena pro každodenní ošetřování aknózní a citlivé pleti se sklonem k zarudnutí a..

  259 Kč
 • AC-color krémpasta 30g
  AC-color krémpasta 30g

  Krycí barevně tónovaná AC-Color krémpasta je určena pro každodenní ošetřování aknózní a citlivé pleti se sklonem k zarudnutí a..

  259 Kč
 • URGO FILMOGEL Dentilia gel na dětské dásně 10ml
  URGO FILMOGEL Dentilia gel na dětské dásně 10ml

  URGO Dentilia jemný gel, který zklidňuje a změkčuje dásně během prořezávání prvních zoubků u malých dětí. Filmogel je tekuté krytí,..

  199 Kč
 • OFF! Protect sprej 100ml
  OFF! Protect sprej 100ml

  Off Regular sprej je účinný repelent, který vás zbaví dotěrného hmyzu. Spolehlivě odpuzuje komáry, klíšťata a další obtěžující hmyz..

  109 Kč
 • Pampers kalhotkové plenky Jumbo Pack S7 38ks
  Pampers kalhotkové plenky Jumbo Pack S7 38ks

  Pampers kalhotkové plenky mají tři jedinečné absorpční kanálky, které pomáhají odvádět vlhkost rovnoměrně do celé plenky a děti mohou..

  495 Kč
 • Pampers Active Baby VPP 5 Junior 50ks
  Pampers Active Baby VPP 5 Junior 50ks

  Plenky Pampers pomáhají vašemu děťátku volně se pohybovat a chrání pokožku systémem dvojí ochrany. Rychle a účinně absorbují vlhkost,..

  489 KčObjevte: Péče o tělo V sekci kosmetika hygiena a péče | kosmetika je možné objevit spiridea mast s mandlovým olejem 80g!
© 2021 Kontakt